LHPmuzika
(Lazár - Halász - Pleštinský)


LHPmuzika je trio profesionálov, ktorí sa hudobne postarajú o spríjemnenie atmosféry počas svadby, plesu, firemnej akcie, rodinnej oslavy, koncertu či inej slávnostnej udalosti v rámci celého Slovenska. Hudobné vzdelanie a profesionálne účinkovanie nielen doma, ale i v zahraničí, sú zárukou kvality počas celej hudobnej produkcie. Vaša spokojnosť je pre nás najkrajšia odozva, potešenie a zároveň motivácia naďalej napredovať vo svojej práci.

3678

Odohratých eventov

10875

Spokojných poslucháčov

80974

Hodín nácvikov

3

Skvelí muzikanti
Husle, spev

Michal Lazár


Michal je absolventom Súkromného konzervatória v Nitre. Hre na husliach sa venuje od útleho detstva. Jeho repertoár záhrňajú klasické skladby, filmová hudba, ľudová hudba a rád používa v tvorbe aj prvky jazzu. Jeho jeddinečný prejav a brilantná technika dodávajú našej muzike kvalitu a nevšednú atmosféru.


Learn more

Kontrabas, Klavír, Spev

Róber Halász


Sed ultrices nisl velit, eu ornare est ullamcorper a. Nunc quis nibh magna. Proin risus erat, fringilla vel purus sit amet, mattis porta enim.


Learn more

Akordeón, Spev

Andrej Pleštinský


Andrej je profesionálny multižánrový akordeonista, učiteľ a hudobný nadšenec. Je absolventom štúdia na Katedre hudby Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Hre na akordeóne sa venuje už od šiestich rokov. Ako člen rôznych hudobných zoskupení (NE:BO:DAJ, DAB, Ľudová hudba Ľubovňan a iné) predvádzal Andrej svoje majstrovstvo na mnohých vystúpeniach po celom svete.


Learn more